Müşteri Hizmetleri;

0542 727 01 01

Bize Yazın;

info@adiyamanhedefnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Adıyaman Nakliyat

Adıyaman Nakliyat

Hızlı ve istikrarlı şekilde büyüyen Türkiye de, artan nüfus yoğunluğu ve kentleşme sürkülasyonu ile beraber, Lojistik alanındaki derin boşluğu uzun yıllardır doldurma azmi ile çalışmalarını sürdürüp bu mihval de teknolojik yeniliklere açık olan Adıyaman Nakliyat firması olarak Lojistik sektöründe size kaliteli ve ekonomik hizmet etme öncelliğini sunmaktadır.

Amaç ve Misyon

Öncelliğimiz ihtiyaç sahibi olan insanların talepleri doğrultusunda sorunsuz ve en iyi şartlarda hizmet etme zemini oluşturmaktır Kurumsal Lojistik anlayışımız "Güven temeline dayalı" bir öncelikle ambalajlı, marangozlu, paketli ve asansörlü ev taşıma hizmeti  ile ilkel taşımacılık anlayışından ziyade Avrupa ve Dünya standartlarındaki Lojistik mental`ine uygun hizmet anlayışıdır. 

Profesyonel hizmet anlayışımızda; Pratik bir şekilde hizmet vermek, Sektörde yenilenebilir hizmet anlayışı ve Sektörel anlamda Ön planda olan firmalar ile hizmet yarışında olmak ve Öncelikli tercih edilen firmalar arasında kalmaktır. Müşteri memnuniyetine dayalı oluşan çalışma prensiplerimiz doğrultusunda hizmet alanlarımız aşağıdadır.Türkiye`nin 81 il ve 913 ilçesine eşyalarınızı güvenle hijyenik şartlarda taşımak istyorsanız

7/24 Bize  0542 727 01 01 - 0536 373 53 60  numaralarından ve İletişim adresimizden ulaşabilisiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0542 727 01 01 - 0536 373 53 60